Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Прес-служба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ) повідомила про колегію цього відомства за підсумками роботи 9 місяців 2018 року.

Дата: 15.11.2018 14:14
Кількість переглядів: 385

Зважаючи на підвищений інтерес жителів громади до питань збереження та примноження лісового та мисливського господарства Оратівська селищна рада подає коротку інформацію про питання, що розглядались на колегії.                                                                                                                                            Начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства А.О. Бондар зазначив, що за 9 місяців 2018 року  лісівники Вінниччини на ведення лісового та мисливського господарства направили 481 млн. грн.

Держлісгоспи обласного управління лісового та мисливського господарства в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства свої зобов’язання перед державою виконали сповна. За січень-вересень 2018 р. перераховано до Державного бюджету 129 млн. 168 тис. грн., до місцевих бюджетів – 46 млн. 121 тис. грн., єдиного соціального внеску – 47 млн. 210 тис. грн. Всього лісівники Вінниччини віддали державі 224 млн. 499 тис. грн.

Постійно підвищується ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва. Держлісгоспами за звітний період реалізовано продукції на суму 538 млн. грн. (118% до відповідного періоду 2017 року).

В системі обласного управління лісового та мисливського господарства працює 1654 штатних працівники, середньомісячна зарплата яких в порівнянні з 9 місяцями 2017 року зросла на 116%.

70% лісів Вінниччини – рукотворні діброви. Для створення нових лісів держпідприємствами лісового господарства області вирощується щорічно 12 – 15 млн. шт. сіянців та саджанців більш як 60 видів деревних порід та чагарників, більше 500 тис. шт. декоративних деревних та чагарникових порід.

За 9 місяців 2018 року держлісгоспи створили на землях держлісфонду 1043 га лісових культур, на землях, не придатних для ведення сільського господарства, - 85 га захисних насаджень. Беззмінним стратегічним напрямком роботи лісівників області, особливо в умовах масового всихання лісів, є підвищення продуктивності та цінності лісів, введення до їх складу посухостійких порід: горіха чорного, модрини європейської, ялиці білої, псевдотсуги, береки лікувальної, груші, черешні. Лісівники Вінниччини, орієнтуючись на закономірний процес зміни клімату, вводять до складу лісових культур ці деревні породи, серед яких деревина горіха чорного та береки лікувальної є значно дорожчою від деревини дуба звичайного.

В держлісфонді за 9 місяців доглянуто 14090 га культур, захисних насаджень – 1723 га. На ведення лісового та мисливського господарства направлено 481 млн. грн. власних коштів.

 

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь