«Впровадження системи вуличного відеоспостереження у смт Оратів – крок до забезпечення публічної безпеки та порядку»

Дата: 14.11.2018 11:52

Так називається проект Оратівської селищної ради, що переміг цього року у 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. За цим проектом, що вже реалізований, у смт Оратів   встановлено 4 камери зовнішнього спостереження та встановлено центральний сервер в Оратівському відділенні Гайсинського відділу Національної поліції України у Вінницькій області. Мережа відеоспостереження споруджувалась із можливістю встановлення додаткових камер у різних куточках селища, що буде зроблено у наступних роках.

Розробляючи та подавши цей проект на обласний конкурсний відбір   селищна рада намагалася досягти основної мети – підтримувати належний порядок та спокій в селищі, забезпечити безпеку для його жителів.

Сподіваємось, що здійснення відеоконтролю за публічними місцями цьому буде сприяти та  в певній мірі дисциплінувати і стримувати громадян від скоєння злочинів та протиправних дій.

Загальна вартість проекту становила  205 тис. грн., в тому числі 150 тис. грн. було отримано із обласного фонду конкурсу, решта – власне фінансування.