Завершено ремонт дорожнього покриття по вул. Козацька в Оратові

Дата: 26.07.2018 08:20

У соціальних мережах, зокрема, на нашій сторінці в Фейсбуці появились публікації про ремонт дорожнього покриття по вулиці Козацька. Відгуки, жителів цієї вулиці, і не тільки, схвальні. Дійсно, нещодавно на цій вулиці здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття. Загалом відремонтовано 2500 кв. м. дороги (500мх5м). Ці роботи виконані, завдяки залученню селищною радою коштів державного бюджету, які ми отримали в результаті обласного конкурсного відбору проектів, що передбачають  ремонт  автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць, доріг комунальної власності у населених пунктах (бюджетна програма 3131090). Загальна вартість проекту,  за зведеним кошторисним розрахунком, становить 1250,4 тис. грн., із них 621,6 тис. грн. було залучено у вигляді  субвенції із державного бюджету, решта – власне фінансування.

Основні роботи на цій ділянці дороги виконані із дотриманням проектно-кошторисної документації. За ходом робіт здійснювався технічний нагляд.

У селищі, для жителів ще однієї вулиці – Козацька, поліпшені умови проживання, а для найменших його мешканців є де покататись на велосипедах, самокатах.

Селищна рада дякує всім хто  позитивно відгукнувся за проведену роботу. Будемо і на далі робити все можливе аби створювати для населення об’єднаної територіальної громади  комфортні, зручні і безпечні умови проживання. Таких проектів  маємо вдосталь і ми їх обов’язково всі реалізуємо, потрібен лише певний час і звичайно відповідні кошти.