Громадські слухання Стратегічного плану розвитку громади

Дата: 24.07.2018 16:15

Сьогодні, в районному Будинку культури, в смт Оратів  відбулись громадські слухання. На їх розгляд винесено питання щодо проекту Стратегічного плану розвитку Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки. У роботі слухань взяли участь депутати та члени виконавчого комітету селищної ради, практично увесь склад робочої групи по напрацюванню цього важливого документа, жителі населених пунктів громади.

Перед початком розгляду основного питання, перед зібранням виступив Юрій Войціцький, експерт Вінницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Він зупинився на  методології формування Стратегічного плану  розвитку громади та зазначив, що він відповідає загальноприйнятим нормам.

З інформацією щодо Стратегічного плану розвитку громади виступив заступник селищного голови, заступник керівника робочої групи Микола Янковий. Він ознайомив присутніх із роботою по розробці Стратегічного плану,  основними його положеннями та технічними завданнями на проекти місцевого розвитку на 2018-2020 роки.

Громадські слухання схвалили запропонований проект та рекомендували його до затвердження селищною радою.

На завершення громадських слухань Оратівський селищний голова Ігор Барський подякував Ю. Войціцькому, робочій групі за підготовку стратегічного плану і висловив сподівання, що він сприятиме соціально-економічному розвитку населених пунктів ОТГ.