Святкування Дня Перемоги в Оратові

Дата: 10.05.2018 09:08

День Перемоги

9 травня, у цей день 73 роки тому сталась подія на яку чекали мільйони – Перемога над фашисткою Німеччиною  у Другій світовій війні. Це була Велика Перемога, велика радість та велике щастя для тих хто пройшов через горнило війни і вижив. Це була шана тим, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги.

Нащадки тих хто воював у тій війні і відстояв мир на землі зібрались 9 травня 2018 року біля пам’ятного знаку воїнам Визволителям, що загинули за звільнення Оратова. Це перший рік, коли святкування відбулось без ветеранів, учасників бойових дій тієї війни. Нікого із них не залишилось в живих. Але пам'ять вічна і всі хто зібрались цього дня біля пам’ятного знаку низько схилили голову у хвилині мовчання вшановуючи  великий Подвиг тих хто воював  в ім’я миру і кого серед нас уже немає.

Діти війни… Це те покоління, що народилось у передвоєнні роки. Вони пережили страшну війну 1939-1945 років, вони бачили і ще пам’ятають ті грізні роки воєнного лихоліття.  Саме вони цього дня були в центрі уваги, їм онуки і правнуки дарували повітряні кульки, квіти, прапорці, для них та тих хто тут зібрався звучали пісні та  вірші.

До учасників зібрання із вітаннями звернулися О. Чугункін, голова райдержадміністрації, Г. Лошак, голова районної ради, І. Барський, Оратівський селищний голова.

Єдність поколінь. Вона сьогодні прослідковується як ніколи.  У цей день, День Перемоги учасникам антитерористичної операції на Сході нашої країни були вручені державні нагороди та відзнаки. Дякуємо нашими Героям!