Оновлення матеріально-технічної бази комунальної служби

Дата: 23.11.2017 09:00

Якщо у попередніх роках  на зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Оратівкомунсервіс» виділялись незначні кошти то в цьому році ситуація змінилась кардинально. У січні, на першій сесії селищної ради 8 скликання депутати затвердили програму  благоустрою населених пунктів Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017 рік. Основним її завданням є здійснення комплексу заходів спрямованих на утримання у належному санітарному стані підконтрольних раді територій, створення для населення належних умов проживання в населених пунктах. А як цього досягти не маючи технічних засобів?

Комунальне підприємство «Оратівкомунсервіс» створювалось для задоволення потреб селища Оратів та села Прибережне.   Проте, із створенням у 2016 році  селищної об’єднаної територіальної громади, сфера впливу цього підприємства розширилась і замість двох населених пунктів воно має обслуговувати вже 7. Існуюча матеріально-технічна база не могла забезпечити потреб населених пунктів об’єднання. Тому основний акцент робився на оновлення технічних засобів. Упродовж року на оновлення матеріально-технічної бази селищної комунальної служби витрачено більше 500 тисяч гривень.

Основним придбанням став міні-трактор «Беларус», який  коштує   454,8 тис. грн. У 2017 році селищній раді була виділена субвенція із державного бюджету на розвиток інфраструктури у сумі 276,8 тис. грн. Завдяки цій субвенції та власним коштам вдалось здійснити таке придбання.

До завершення року коштом селищного бюджету планується здійснити закупівлю навісного інвентарю до міні-трактора.