Про весняну акцію із благоустрою і не тільки…

Дата: 12.03.2018 08:49

28 лютого 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. На його порядок денний винесені ті питання, що найбільше турбують громаду, її представницькі  і виконавчі органи.

Із наближенням весни необхідно впорядковувати територію громади, наводити порядок і чистоту тому були затверджені заходи щодо організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів ОТГ.  Заходами визначені конкретні об’єкти, терміни та її виконавці.

Рішенням виконавчого комітету були визначені види суспільно-корисних робіт та затверджений перелік об’єктів на  яких будуть виконуватись роботи засудженими до покарань у вигляді громадських робіт.

За порушення Правил благоустрою, а саме вуличну торгівлю продуктами харчування,  на трьох громадян селища рішенням виконавчого комітету накладені адміністративні штрафи в розмірі по 340 гривень кожному.

Рішенням виконавчого комітету селищної ради затверджено кошторисну заробітну плату при визначені вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів.  Вона відтепер складатиме 6800 гривень.

На пропозицію комунального підприємства «Оратівкомусервіс» затверджено калькуляцію на платні послуги, що надається цим підприємством.

Виконавчим комітетом розглянуто ще ряд питань, всього на порядку денному їх було 10.