66 сесія 8 скликання від 15.10.2024

Прийняті рішення

на 66 сесії селищної ради 8 скликання від 15.10.2024

1. Про хід виконання програми Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки щодо підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.
  2. Про зміни до Програми соціального захисту жителів Оратівської селищної територіальної громади на 2022- 2024 роки.
  3. Про виконання Програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» за 2024 рік.
  4. Про внесення змін до програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» за 2024 рік.
  5. Про зміни до Програми організації харчування в закладах освіти Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  1. Про зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  2. Про   зміни   до    програми благоустрою   населених    пунктів Оратівської селищної територіальної громади  на 2022-2024 роки.
  3. Про зміни до програми розвитку земельних відносин Оратівської селищної ради на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до Програми поліпшення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежно-рятувальної служби Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
  5. Про передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади до державного бюджету.
  6. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади до державного бюджету.
  7. Про  передачу   міжбюджетного  трансферту  з бюджету  Оратівської селищної  територіальної громади у вигляді іншої субвенції до  обласного бюджету Вінницької області.
  8. Про  внесення змін до  бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
  9. Про розподіл Фонду депутатів  Оратівської селищної ради.
  10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства  «Оратівський  центр  первинної  медико-санітарної  допомоги»   Оратівської  селищної ради за  І півріччя 2024 року.
  11. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»   Оратівської  селищної ради за І півріччя 2024 року.
  12. Про  затвердження  звіту  про виконання фінансового плану  комунального    підприємства «Оратівкомунсервіс» за І півріччя 2024 року.
  13. Про конкурсну комісію з конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради.
  14. Про Положення про організаційний відділ Оратівської селищної ради.
  15. Про офіційний сайт Оратівської селищної ради.
  16. Про гербову печатку для проведення державної реєстрації актів цивільного стану.
  17. Про спеціально уповноважений орган з охорони культурної спадщини Оратівської селищної ради.
  18. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо представництва (самопредставництва) Оратівської селищної ради в судах.
  19. Про мережу закладів освіти Оратівської селищної територіальної  громади на 2024-2025 навчальний рік.
  20. Про структуру та штатну  чисельність закладів освіти Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2025 навчальний рік.