Сумна звістка знову огорнула Оратівську селищну територіальну громаду

Дата: 08.04.2024 10:17

У глибокій скорботі повідомляємо, що Оратівщина втратила ще одного свого Героя, командира 1 відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів, молодшого сержанта Ігоря Ярославовича Сасюка, 02.01.1990 року народження, жителя селища Оратів. Загинув захисник при виконанні бойового завдання, мужньо виконуючи військовий обов’язок 7 квітня  біля населеного пункту Роботине Запорізької області.

Війна назавжди відібрала коханого чоловіка, найкращого тата маленької донечки,  люблячого сина, гарного брата.

Він був справжнім патріотом України, який віддав своє молоде життя за кожного з нас у боротьбі з російським окупантом.

У цю гірку мить розділяємо біль важкої втрати та висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, який навіки буде взірцем мужності, патріотизму, незламності.

Вічна пам’ять і слава Герою. Добрий, світлий спомин про захисника нашої Батьківщини назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив та шанував.

Час та маршрут траурного кортежу повідомимо згодом.