Увага! Важлива інформація!

Дата: 12.07.2023 10:26

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОРАТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

13.07.2023 року у нашій громаді знову траур та знову приспущені державні прапори.

Спецтранспорт «НА ЩИТІ» із тілом загиблого Героя - Булаївського Олександра орієнтовно з 08.30 до 09.30 год. прослідує за маршрутом: с. Бабин – с. Оратів – смт Оратів по вулиці Героїв Майдану.

Прохання до громади - прийти на маршрут слідування транспорту та живим коридором віддати шану загиблому Герою.

Прощання з Булаївським Олександром розпочнеться об 10.00 год у будинку по місцю проживання загиблого, після чого траурна процесія прослідкує від вул. Героїв Майдану до Оратівської селищної ради (вул. Героїв Майдану), де о 11.00 год. відбудеться прощальний мітинг. Після мітингу останній шлях загиблого Героя пройде від центру смт Оратів через Алею прапорів та вул.. Подільська до церковного храму.

О 12.00 год. в храмі Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ смт Оратів, відбудеться чин похорону за загиблим воїном.

Мешканців вул. Подільська просимо вийти з домівок у зазначений час для вшанування пам’яті та прощання із загиблим Героєм.

Поховають Олександра БУЛАЇВСЬКОГО на місцевому цвинтарі у смт Оратів.