Нагорода в пам’ять про сина

Дата: 08.09.2023 21:40

Указом Президента України наш земляк Бургеля Ігор Валентинович нагороджений  медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно.

8 вересня перший заступник Оратівського селищного голови Ігор Барський, начальник відділення рекрутингу та комплектування сьомого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Сергій Хребтань вручили нагороду батькам загиблого Героя - Надії Федорівні і Валентину Васильовичу.

Ігор Валентинович народився 12 лютого 1983 року у с. Сабарівка. З початку російсько-української війни став на захист Вітчизни. У 2015 році він мужньо захищав Донецький  аеропорт. За бойовий подвиг у боротьбі з ворожою навалою наш Кіборг був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, нагрудними знаками: «За оборону Донецького аеропорту», «За військову доблесть», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

З початку повномасштабного вторгнення Ігор Бургеля з серпня 2022 року боронив українську землю від російського окупанта. Загинув 39-річний захисник 22 жовтня 2022 року у Луганській області.

Вічна та світла пам’ять Герою!