Посмертна нагорода за бойову звитягу

Дата: 02.02.2024 14:48

За виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України самовідданість і героїзм нашого Захисника із с. Оратів Анатолія Васильовича Ромашова нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Високу державну нагороду 1 лютого на пленарному засіданні сесії селищної ради вдові Героя Оксані Василівні урочисто вручили старший офіцер 7 відділу Вінницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Михайло Карлін і виконуюча обов’язки Оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова. Усі присутні у глибокій скорботі віддали шану пам’яті воїну-земляку.

Анатолій Ромашов народився 1976 року у м. Бар. Здобув мирну робітничу професію будівельника у Кам’янець-Подільському технікумі та спеціальність токаря 3 розряду у Немирівському будівельному технікумі. В Оратівському краї зустрів свою долю, створив сімю. Будувати – було життєве покликання працелюбного і добродушного чоловіка. Але війна перекреслила всі мрії і плани.

1 липня 2022 року Ромашов А.В. був мобілізований до Збройних Сил України. Загинув мужній військовослужбовець 28 вересня у бою за Лиман на Донеччині.

На честь Анатолія Ромашова названо вулицю у с. Оратів, де живуть його дружина та доньки. Герої не вмирають, вони живуть у людській памяті.